MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-02-2018 20:10   Güncelleme : 20-02-2018 20:11

Survivor 2018 Ada Konseyi İlk Hafta 20 Şubat Kim Elendi,Gitti Gönüllüler'den Elenen İsim (Sms Oylama Sonuçları)

Survivor 2018 All Star Gönüllüler takımı mücadeleleri başladı.Bu akşamki dokunulmazlık oyununu all star takımı kazandı gönüllüler 1 kişi ada konseyinde yazacaklar şimdi merak edilen kim yazılacak adaya veda eden isim kim oldu.Hakan Hatipoğlunun sakatlanması Gamze nin hasta ve formsuz olması nedeniyle gönüllüler çıktıkları ödül oyunlarında hezimete uğradı.Cumartesi akşam ki ödül oyunlarında 10-1 ve erkekler yatak oyununda 5-1 gibi net skorlarla yenilmesi adaya moralleri bozdu.Bu akşam ilk dokunulmazlık oyununu oynanacak Eğer böyle giderse gönüllülerin yenilmesi içten bile değil Kaybeden takımdan 1 kişi adaya veda edecek Bu önemli müsabaka Tv8 ekranlarında olacak.

Survivor 2018 Ada Konseyi İlk Hafta 20 Şubat Kim Elendi,Gitti Gönüllüler'den Elenen İsim (Sms Oylama Sonuçları)

Survivor da bugün eleme heyecanı yaşanıyor.Gönüllüler takımı Cumali Akgül Yağmur Banda ve Marcus 3 sünü ada konseyinde gitmesi için yazdı.Yapılan Sms Oylama sonuçları bu akşam acun tarafından açıklanacak giden isim adaya veda edecek.İlk eleme olduğu için kimin ne kadar oy alacağı büyük merak konusu oldu.

Tv8 survivor 2018 7 bölüm de gözler dokunulmazlık oyununda olacak.All Star ve Gönüllüler takımı ada da kimseyi yollamamak için kıyasıya mücadele verecek.Gönüllülerin son 5 oyunu kaybetmesi hırslandırırken Ünlülerin form da olması en büyük kazançları olacak gibi duruyor.Akşam yapılacak ada konseyinde kimin adı yazılacak sms oylama sonuçlarında kim adaya veda edecek merakla bekleniyor.Gönüllüler yenilirse gözler takımın en pasif ismi Gözde Aksu da olacak Ünlüler yenilirse muhtemelen gönüllüler takımından gelen Ecem Karaağaç potaya girecek gibi gözüküyor.Dokunulmazlık oyunu başladı All Star ile Gönüllüler arasındaki rekabet kıyasıya sürerken 2 takımda fire vermemek için ter döküyor.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI SMS OYLAMASINA ÇIKAN İSİMLER KİM OLDU 

Bu Akşam ilk ada konseyi kuruluyor 2018 Survivor da adaya veda edecek isim bu akşam netleşecek Ada konseyinde ünlüler all stardan veya gönüllüler den kim yazıldı belli olacak.

2018 Survivor All Star Ünlüler gönüllüler de adaya gidecek isimler belli olmaya decam ediyor son isim Murat Ceylan Oldu 

Survivor da 3 isim daha belli oldu Acun lıcalı Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklama daSema Merve Aydın ve Nagihan karadere nin 2018 Survivor All Starda olacağını Açıkladı

SURVİVOR 2018 MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan: 27 yaşındadır. Yakışıklı sunucu Murat Ceylan 1989 yılının 15 Mayıs’ında dünyaya gelmiştir. Boğa burcu olan Murat Ceylan’ın kilosu: 70 kg, boyu ise: 1.86 cm’dir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra Londra’ya giderek Endüstriyel Tasarım bölümüne başlayan Murat Ceylan bir süre sonra okuduğu bölümün kendisine göre olmadığı düşündüğü için bırakma kararını vererek İstanbul’a geri döner ve tekrar üniversite sınavlarına hazırlanır.

Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü kazanarak öğrenimine burada devam etmektedir. Müziğe büyük ilgisi olan Murat Ceylan, Profesör Ergi can Saydam’ dan 8 yıl süre ile müzik dersleri almıştır. Aynı zamanda spora da ilgisi olduğunu söyleyen Murat Ceylan kendini geliştirerek profesyonel olarak fitness ile 7 yıldır uğraştığını söylüyor. Lisanslı binicilik yaptığını söyleyen Murat Ceylan, İstanbul Atlı Spor Kulübünün lisanslı binicisidir. Survivor yarışmasının Panama ayağına katılan Murat Ceylan ünlüler – gönüllüler yarışının 3. sezonunda gönüllülerin cephesinde yarışmaya katılmıştır 2013 de. Bu yarışmadan sonra yıldızı parlayan yakışıklı sunucu 2014 yılının 17 Eylül’ünde tv8’de ekranlara gelen Para Bende yarışmasında sunuculuk yapmaya başlamıştır. Yarışmanın formatı gereği partneri olan yarışmanın diğer sunucusu Almeda Abazi ile her hafta farklı bir ülke farklı bir şehirde kıyasıya yarışıyordu. Sesi de oldukça güzel olan karizmatik sunucu bir albüm de çıkarmıştır. Yeni Nesil isimli albüm çıkaran Murat Ceylan, bu albümünü 2016 yılında çıkarmış, aranjörlüğünü ise Ozan Doğulu üstlenmişti

SURVİVOR 2018 MERVE AYDIN KİMDİR ?

Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran Turabi Çamkıran, üçüncü kez aynı yarışmada mücadele edeceğini açıkladı.

SURVİVOR 2018 SEMA AYDEMİR KİMDİR ?

Eski şampiyon Turabi, 'Survivor All Star' etiketi ile twitter hesabından yaptığı duyuruda, "3. defa Survivor mı? 'İmkansız' dedi gururum. 'Riskli' dedi tecrübem. 'Manasız' dedi mantığım. 'Yine de denemeye değer' dedi kalbim. Seneye görüşürüz. King will be back (Kral geri döndü)" ifadelerini kullandı.

SURVİVOR 2018 NAGİHAN KARADERE KİMDİR ?

İLK YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yolu yürüyerek geldi. Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamayınca "Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik" açıklamasını yapmıştı.

Kanal D ekranında yeni sezoan 'merhaba' diyen 'Beyaz Show'da 'Survivor' sürprizi yaşandı. Programa konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında flaş bir açıklama yaptı.Survivor 2018 Ünlüler Gönlülüler ne zaman başlıyor merakla beklenirken daha net tarih verilmedi.

SURVİVOR 2018 TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR 

Turabi Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğdu. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu.

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.

Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazandı. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar verdi.

SURVİVOR 2018 VE RECEP İVEDİK 4 GAMZE FİRUZE AKSU KİMDİR 

1988 yılında dünyaya gelen Firuze Gamze Aksu 3 yaşındayken jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Firuze Gamze Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başladı. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Firuze Gamze Aksu, uzun süre şarkı söyledi. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler verdi. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine konuk oyuncu olarak katılan oyuncu kliplerde ve reklamlarda da rol aldı. Recep İvedik 4 filminde de Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Maldivler'de geçen 'Recep İvedik 4' filminde rol gereği Survivor'a katılarak yarışmacı olan Gamze Aksu, bu kez gerçekten Survivor katılıyor.

Reyting rekortmeni yarışmaya katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen 32 yaşındaki Cumali Akgül, 'Beyaz Show’da müjdeli haberi aldı. 50 günde yaklaşık 1500 km yürüdükten sonra Acun Ilıcalı ile görüşen Cumali Akgül, efor testinden başarılı sonuç alamamasına rağmen Beyazıt Öztürk ve seyircilerin de ısrarı sonucu hayalini gerçekleştirdi.

'Beyaz Show’ canlı yayını öncesi ekip arkadaşlarıyla bir değerlendirme yaptığını ifade eden Ilıcalı, Cumali Akgül’ün 'Survivor 2018' kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu duyurdu.

Survivor 2017 yılında Adem Kılıçcı ile finale kalarak ipi gögüsleyen Ogeday Girişken den sonra gözler 2018 yılı kadrosuna çevrildi Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan yarışma proğramı için ünlüler ve gönüllülerde kimlerin yarışacağı hakkında kesin bir açıklama daha gelmedi.

Acun Ilıcalı Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yazılı ve görsel medya da çıkan haberlere açıklık getirdi 

Survivor 2018 için henüz hiç kimseye bir teklif yapmadık. Bu konuda bilgi kirliliği yapılmamasını rica ediyoruz. mesajını yayınladı.

Survivor 2018 heyecanı başladı. Survivor 2018 ne zaman başlayacak? Survivor 2018'de kimler yer alacak? Survivor 2018 başvuruları başladı mı? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlasının yanıtı Acunn.com/survivor-2018 sayfasında... TV8 ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen yarışmalarından olan Survivor'ın heyecanı aylar öncesinden başladı. Her sezon Survivor finalinin hemen ardından yeni sezon ile ilgili iddialar başlıyor. Survivor2018 ile ilgili tüm merak ettikleriniz acunn.com'da...

Survivor 2018 ne zaman başlayacak belli mi ?

Yarışmacıların aylarca zorlu ada şartları ile mücadele ettiği ve limitleri zorlayan parkurlardan oluşan oyunlarda mücadele ettiği Survivor yeni sezonun başlamasından kısa bir süre sonra TV8 ekranlarında yeniden izleyici ile buluşacak.

Survivor 2018’e nasıl ne zaman başvuru yapabilirim?


Gücüne ve hırsına güvenen herkes bu yarışın içinde olmak istiyor. Eğer siz de eşsiz mücadeleye katılma şansını elde etmek isterseniz, www.tv8basvuru.com adresi üzerinden başvuru yapmanız yeterli. Başvurularınızı videolu olarak da yapabilir, Survivor 2018 seçme yerleri ve duyularını www.tv8basvuru.com dan takip edebilirsiniz.

Survivor 2018’de yarışmacıları arasında kimler olacak?
Yayınlandığı günden itibaren oyunları ve yarışmacılarıyla ses getiren Survivor, bu yıl da iddialı bir ekiple izleyiciyle buluşacak. Survivor 2018'de yarışacağı iddia edilen isimler sık sık gündeme gelsede henüz ismi netleşen yarışmacı yok. Survivor 2018’in güçlü kadrosunda yer alacak isimler belli olur olmaz Acunn.com'dan duyurulacak.

Survivor 2018 All Star Gönüllüler nerede çekiliyor ?


Nefes kesen görüntülere sahne olacak Survivor 2017, Dominik Cumhuriyeti ve adalarında çekilecek. Dominik Cumhuriyeti’nin muhteşem doğası görsel bir şölen sunarken, zorlu koşulları Survivor 2017’de heyecanı daha da artıracak.

Survivor 2018 Sms Oylama Sonuçları Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Kaybetti 

Survivor yarışmasının en merak edilen yarışması haliyle dokunulmazlık oyunu oluyor Adadan bir kişinin sms oylama sonuçlarına göre gidecek olması moralleri bozuyor.


Her yıl bir önceki yılı aratmayan kadrosu ve oyunları ile dikkat çeken Survivor'da 2018 sezonu tam anlamıyla 'en'lerin Survivor'ı oldu. En uzun süren Survivor olan Survivor 2018 de yarışmacı sayısı öncekilerden fazla olurken yarışmacıların sporcu kimlikleri de Survivor'ın oldukça zorlu geçmesini sağladı.

2017 SURVİVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER DE KİM KAZANMIŞTI ?

7'den 70'e Survivor izleyenleri yayınlandığı her gün ekrana kilitleyen ve rating rekorları kıran Survivor 2017'de iddialı isimler arasından final heyecanını yaşayan isimler Sema Apak, Serhat Akın, Adem Kılıççı ve Ogeday Girişken oldu. SMS oylamalarının ardından izleyicilerin verdiği oylara göre ise en yüksek oyu alarak şampiyonluğa ulaşan isim Ogeday Girişken oldu...

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 •   Takım P O
 • 1 Fenerbahçe 3 1
 • 2 Sivasspor 3 1
 • 3 Yeni Malatyaspor 3 1
 • 4 Yukatel Denizlispor 3 1
 • 5 Alanyaspor 3 1
 • 6 Antalyaspor 3 1
 • 7 Çaykur Rizespor 3 1
 • 8 Kasımpaşa 1 1
 • 9 Trabzonspor 1 1
 • 10 Konyaspor 1 1
 • 11 MKE Ankaragücü 1 1
 • 12 Gençlerbirliği 0 1
 • 13 Göztepe 0 1
 • 14 Kayserispor 0 1
 • 15 Galatasaray 0 1
 • 16 Beşiktaş 0 1
 • 17 Medipol Başakşehir 0 1
 • 18 Gazişehir Gaziantep 0 1
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
23 Haziran Seçimlerini Kim Kazanır
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
ARŞİV ARAMA
google-site-verification: googlec1e487623e4ca31f.html