Reklamı Geç

Sen Anlat Karadeniz 7.Yeni Bölüm Bu Akşam ATV Yayın Akışında,8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Neler Oldu

Atv ekranlarında çarşamba akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz bu akşam yine nefesleri kesenbir bölüm ile geliyor.Tahir Nefesi kurtardı ama abisi sayesinde Yiğiti Vedata kaptırdı.6 bölüm de kurtarabilecek mi yoksa 7. fragman da mı göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 7.Yeni Bölüm  Bu Akşam ATV Yayın Akışında,8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Neler Oldu
Sen Anlat Karadeniz 7.Yeni Bölüm  Bu Akşam ATV Yayın Akışında,8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Neler Oldu
Bu içerik 2683 kez okundu.

Sen Anlat karadeniz ben anlatınca deli diyorlar sloganı ile kısa sürewde büyük begeni toplayan dizide genç bir kızın psikopat kocadan çektiklerini anlatıyor.Onu bu durumdan kurtarmak isteyen karadeniz delikanlısı Tahir yine efsane oldu. 28 Şubat Çarşamba 6 bölümü bu akşam yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek.Gürcistan da Vedatın elinden kurtardığı Nefesle Yiğiti almaya giderken abisi mustafa ile vedat anlaşması sonucu kötü haberi öğreniyor.Vedat Yiğit sayesinde Nefesle yeniden beraber olma hayali kuruyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 7.BÖLÜM FRAGMANI 

Mustafa, Eyşan'ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat'a Yiğit'i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır. Tahir'in canı emniyettedir ama Vedat'ın Nefes'e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes'e şartını koşar. "Yiğit'i görmek istiyorsan, evlen benimle!" Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar.

Yiğit'i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar'ın şeytanın inine girmesine neden olur. Tahir, Yiğit'e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa'nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat'ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

sen anlat karadeniz atv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sunucu  ve Oyuncu Nurseli İdiz Bipolar Bozukluğunun 6 Yıl Sonra Sonuç Verdiğini Açıkladı
Ünlü Sunucu ve Oyuncu Nurseli İdiz Bipolar Bozukluğunun 6 Yıl Sonra Sonuç Verdiğini Açıkladı
Gülperi  6.Bölüm 1.2. Yeni Fragmanı Yayınlandı,Gülperi Çocukları Hasan,Bedriye,Küçük Can Kimdir Yaşı  ?
Gülperi 6.Bölüm 1.2. Yeni Fragmanı Yayınlandı,Gülperi Çocukları Hasan,Bedriye,Küçük Can Kimdir Yaşı ?