Reklamı Geç

Söz Dizisi Son Bölüm'de Hafız Şehit Düşüyor Tim Gözyaşlarına Boğuluyor,Söz Hafız Mustafa Yıldıran Öldü mü Kimdir ?

Söz dizisi 2 nisan pazartesi akşamı yeni bölüm de şehit haberi hem timi hemde izleyenleri gözyaşları içinde bıraktı.Diziside hafız rolünü oynayan

Söz Dizisi Son Bölüm'de Hafız Şehit Düşüyor Tim Gözyaşlarına Boğuluyor,Söz Hafız Mustafa Yıldıran Öldü mü Kimdir ?
Söz Dizisi Son Bölüm'de Hafız Şehit Düşüyor Tim Gözyaşlarına Boğuluyor,Söz Hafız Mustafa Yıldıran Öldü mü Kimdir ?
Bu içerik 1411 kez okundu.

Star tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan söz dizisinde bu hafta yine nefesleri kesecek bir bölüm izlyeyiciyi ekrana kilitledi.Yavuz komutanın eşi Bahar boşanmak için avukata yetki verince olanlar oldu.Avukat Yavuzu arayıp evrakları imzalamasını istedi.Yavuz da eve gidip tüm eşyalarını topladı.

Erdem'in kızı Nazlı ya hastane de ilaç vermeye çalışanları atlatıp babasını arayınca işin aslı ortaya çıktı Bu haftaki bölüm de hafız rüyasında şehit olduğunu görüyor ve 2 nisan pazartesi bölümünde şehit olarak söz dizisinden ayrılıyor

Söz dizisi yeni bölümü twitter sayfasında hafıza veda tt si büyük ilgi görüyor.Erdem komutanın yasa dışı örgütlerin İstanbul için eylem yapacaklar açıklaması sonrası tim tüm hazırlıklarını yapıp bu büyük eylemin önüne geçmek istiyor.

Söz'ün 40. bölüm fragmanında; başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran'ın hayat verdiği ve milyonların gönlüne taht kuran Hafız, teröristler tarafından kurulan hain bir pusuda şehit düşüyor. Aldıkları acı haber karşısında intikam yemini eden Yavuz, Keşanlı, Çaylak, Avcı, ve Aşık'ın şehit düşen Hafız'a yürekleri burkan vedası ekrana geliyor. Eşi Fatma'yı bir teröristin oynadığı oyunla acı bir şekilde kaybeden Hafız'ın beklenmeyen ölümü izleyenleri derinden sarsacak.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, Star TV'nin sevilen dizisi ‘Söz', kadrosuna usta isimleri dahil etmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı dizide Ruhi Sarı, 37. bölümle birlikte diziyle katıldı. Bugüne kadar 10 sinema filmi, 17 televizyon dizisinde rol alan 45 yaşındaki oyuncu, dizinin yeni bölümünde Ortadoğu Kültür Ateşesi karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Ruhi Sarı’nın hayat verdiği Ortadoğu Kültür Ateşesi, Büyükelçinin boşalan koltuğuna, Medusa Planı'nı harekete geçirmek için oturtulmuş karanlık bir karakter.

Hafız Hain Bir Pusuda Şehit Düşüyor
Dizinin yayınlanan 40. bölüm fragmanında; başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran'ın hayat verdiği ve milyonların gönlüne taht kuran Hafız, teröristler tarafından kurulan hain bir pusuda şehit düşüyor. Aldıkları acı haber karşısında intikam yemini eden Yavuz, Keşanlı, Çaylak, Avcı, ve Aşık'ın şehit düşen Hafız'a yürekleri burkan vedası ekrana geliyor. Eşi Fatma'yı bir teröristin oynadığı oyunla acı bir şekilde kaybeden Hafız'ın beklenmeyen ölümü izleyenleri derinden sarsacak.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ' yeni bölümüyle 2 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de...
 

SÖZ DİZİSİ HAFIZ MUSTAFA YILDIRAN KİMDİR ?

SÖZ Dizisinde Hafız karakterini oynayan oyuncu Mustafa Yıldıran'dır. 1 Ocak 1984 doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır. Dokuz Eylül Ünşiversitesi'nden mezun olmuştur.

 
Doğum yeri İstanbul Mustafa Yıldıran, günümüz televizyonlarının en popüler ve en çok merak edilen isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekmiştir.

Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa çok ciddi anlamda meraklı olan ve zaman içerisinde kendisini bu anlamda geliştiren Yıldıran, küçük yaşlarından itibaren oyunculuk eğitimleri almış ve okulunda da aktif bir şekilde görev almıştır.

Başarılı geçen eğitim hayatının ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nü 2001 yılında kazanmıştır ve 2005 yılında buradan başarılı bir şekilde mezun olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde profesyonel kariyerine adım atmıştır. Bu kariyer beraberinde. çok daha farklı seçenekleri getirmiştir. Tiyatro üzerinde özellikle durmuştur.

söz hafız mustafa yıldıran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Yüreğir İlçesinde Cinnet Geçiren Anne Dehşet Saçtı 3 Çocuğunu Bıçakla Öldürdü Kendi Bileğini Kesti
Adana Yüreğir İlçesinde Cinnet Geçiren Anne Dehşet Saçtı 3 Çocuğunu Bıçakla Öldürdü Kendi Bileğini Kesti
Star TV Erkenci Kuş 20 Ekim Reyting Sonuçlarında Sildi Süpürdü,Cumartesi İzlenme Oranları
Star TV Erkenci Kuş 20 Ekim Reyting Sonuçlarında Sildi Süpürdü,Cumartesi İzlenme Oranları