Reklamı Geç

Kurtlar Vadisi Müziklerinin Müzisyeni Gökhan Kırdar'ın Son Sağlık Durumunu Eşi Açıkladı

Kurtlar vadisi dizisinin efsane müziklerinin sahibi olan ünlü müzisyen Gökhan Kırdar da gelen kötü haber sevenlerini şok etti. Kırdar'ın dün ağzından kan gelmesi nedeniyle apar topar İstanbul maltepe de hastaneye kaldırıldı Yoğun bakıma alınan Gökhan Kırdar son sağlık durumu hakkında net açıklama gelmedi.Bugün eşi Gökhan Kırdar'ın yarın taburcu olacağını açıkladı.

Kurtlar Vadisi Müziklerinin Müzisyeni Gökhan Kırdar'ın Son Sağlık Durumunu Eşi Açıkladı
Kurtlar Vadisi Müziklerinin Müzisyeni Gökhan Kırdar'ın Son Sağlık Durumunu Eşi Açıkladı
Bu içerik 439 kez okundu.

Yerine Sevemem” şarkısıyla 90’lı yıllara damgasını vuran, yaptığı dizi müzikleriyle de pek çok ödül kazanan Kırdar’ın yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya alındı. Tüberkülozdan şüphelenildiği, sorunun anlaşılması için birtakım testlerin yapıldığı da gelen haberler arasında. Ünlü sanatçının eşi yaptığı açıklamada "Akciğer kanamasıyla geldik. Yoğun bakıma alındı. Doktorlar kanamayı durdurdu.3 gün yoğun bakımda kaldı. Şuan çok iyi durumda, yarın taburcu olacak." dedi

Müzisyen ve besteci Gökhan Kırdar, pazar gününden beri yoğun bakımda tutuluyor.

Ağzından kan geldiği, bunun üzerine apar topar hastaneye kaldırıldığı belirtilen Kırdar’ın tedavisine Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.

GÖKHAN KIRDAR KİMDİR? 

1970 yılında Aydın’da doğan Gökhan Kırdar, İzmir'de ortaöğrenimi tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü kazandı ve İstanbul’da yaşamaya başladı. İlkokulu Aydın'da Güzelhisar İlkokulu'nda okudu. Orta okulda Yedieylül Ortaokulu'nda okudu. Ardından liseyi Aydın Lisesi'nde okuyan Gökhan Kırdar, buradan mezun olup Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünü kazandı. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin'de okuyan Kırdar buradan mezun olup ilk şarkısını çıkardı.

1997 yılında kendi müzik şirketi Loopus'u kurdu. Türkiye’nin ilk elektronik müzik albümü unvanını alan Trip albümünü, 1997'de Loopus Entertainment etiketiyle yayımladı. 1999’daki Marmara depreminden sonra, depremzede çocuklar yararına Hasbro Intertoy’la ortaklaşa hazırlanan “Furby 3Doo” projesi, Loopus Entertainment etiketiyle aynı yıl yayımlandı. Bu çalışma, konuşabilen robot bir oyuncakla eşzamanlı üretilen ilk albüm olması açısından etkileyici bir fikir olarak ilgi gördü. Müzikotek bu albümü 14 ülkede tanıttı. Aynı çalışma 2003 yılı başında albüm olarak da yayımlandı. 

Kırdar, 2 Haziran 2005’te Yabancı Damat dizisinin müziklerinin yer aldığı “Üstüme Basıp Geçme” albümünü yayımladı. Albüm, Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de çıktı. 2004’te Lüksemburg’da düzenlenen ve birçok Türk tasarımcının işlerinin sergilendiği Self Project’te, Tüür başlıklı müzik projesiyle katılımcı olarak yer aldı. Aynı proje Tüür-Yağmur Duası adıyla 18 Temmuz 2005’ te MC-CD-DVD albüm ve video film olarak Türkiye ve tüm Avrupa ülkelerinde yayınlandı. Tüür projesi M.Ö. 15000’e kadar dayanan Asya Türk Müziği çalgılarının elektronik müzikle sentezlendiği ilk çalışma olarak görülüyor.

gökhan kırdar kvp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sunucu  ve Oyuncu Nurseli İdiz Bipolar Bozukluğunun 6 Yıl Sonra Sonuç Verdiğini Açıkladı
Ünlü Sunucu ve Oyuncu Nurseli İdiz Bipolar Bozukluğunun 6 Yıl Sonra Sonuç Verdiğini Açıkladı
Show TV Gülperi Dizisi 6.Bölüm Fragmanı Çıktı mı,Gülperi'nin Çocukları Hasan, Bedriye,Küçük Can Kimdir Yaşı  ?
Show TV Gülperi Dizisi 6.Bölüm Fragmanı Çıktı mı,Gülperi'nin Çocukları Hasan, Bedriye,Küçük Can Kimdir Yaşı ?