Reklamı Geç

Survivor 'da 4 Haziran Pazartesi Bu Hafta Kim Elendi Survivor Sms Oylama Sonuçları Adaya Veda Eden Kim Oldu

Survivor 4 Haziran pazartesi ünllüler gönüllüler de eleme yaşanacak Ünllülerden 2 kişi Turabi Ümit Karan Gönüllüler den 2 kişi Hakan İle Damla sms oylama sonuçlarına göre elenecek.Son yapılan sms oylamasında en az oyu alan kişi kıbrıs hayallerine veda edecek. Bu akşam kim elendi tv8 ekranlarında belli olacak.

Survivor 'da 4 Haziran Pazartesi Bu Hafta Kim Elendi Survivor  Sms Oylama Sonuçları Adaya Veda Eden Kim Oldu
Survivor 'da 4 Haziran Pazartesi Bu Hafta Kim Elendi Survivor  Sms Oylama Sonuçları Adaya Veda Eden Kim Oldu
Bu içerik 500 kez okundu.

Survivor 2018 ünlüler gönüllülerde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak.Cumartesi dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde ada konseyinde adı yazılan isim Turabi Çamkıran oldu.Bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal SMS oylamasına çıkacak isim olarak Ümit Karan'ı söyledi.Ünlülerden eleme potasına giren isimler Ümit Karan ve Turabi oldu.

3 Haziran Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu bu sefer ünlüler takımı 10'a 2 olarak çok farklı kazandı.Gönüllülerde bireysel dokunulmazlığı Nagihan Karadere kazandı.Akşam yapılan ada konseyinde en çok adı yazılan isim Hakan Hatipoğlu oldu.Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan eleme potasına Damlacan'ı soktu.Böylece gönüllülerde Hakan ile Damlacan oldu.

4 HAZİRAN PAZARTESİ SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Survivor'da bu akşam hem iletişim ödülü hem de eleme konseyi yaşanacak.Bu akşam ki ilk ödül oyununda ünlüller gönüllüler arasındaki müsabakada gönüllüler 4-1 oyunu önde götürüyor.Son oyunda Anıl Turabi'ye karşı kazandı.  

SURVİVORDA BU HAFTA ELENEN İSİM ÜMİT KARAN OLDU 

 

survivor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018 Kurban Bayramı Arefe Günü 20 Ağustos Pazartesi Bankalar Ptt Hastaneler,Vergi Daireleri Eczaneler Açık mı Kapalı Resmi  9 Gün Tatil mi ?
2018 Kurban Bayramı Arefe Günü 20 Ağustos Pazartesi Bankalar Ptt Hastaneler,Vergi Daireleri Eczaneler Açık mı Kapalı Resmi 9 Gün Tatil mi ?
2018 Temmuz Ayı En Düşük ve Yüksek Memur ile Emekli Maaşları Ne Kadar Belli Oldu,İşte Zamlı Aylıklar
2018 Temmuz Ayı En Düşük ve Yüksek Memur ile Emekli Maaşları Ne Kadar Belli Oldu,İşte Zamlı Aylıklar