Reklamı Geç

Güldür Güldür İrem Sak'tan Erkan Petekkaya Hakkında Şok Açıklamalarda Bulundu,"Beğenmiyorum"

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan ve en son Güldür Güldür adlı komedi programında Sinem karakteri ile kendisini tanıdığımız ünlü güzel İrem Sak bu seferde gündeme Paramparça'dan Erkan Petekkaya hakkında yaptığı açıklamaları ile gündeme geldi. Yaptığı açıklamaları ile şaşırtan İrem Sak'in sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü

Güldür Güldür İrem Sak'tan Erkan Petekkaya Hakkında Şok Açıklamalarda Bulundu,
Güldür Güldür İrem Sak'tan Erkan Petekkaya Hakkında Şok Açıklamalarda Bulundu,
Bu içerik 369 kez okundu.

Makyaj viedoları ile fenomen olan ünlü Youtuber Danla Bilic'in son çektiği videoya katılan Oyuncu İrem Sak Erkan Petekkaya için olay sözler söyledi. Sempatik oyuncu Danla Bilic'in evlenmek zorunda kalsanOlgun Şimşek ile mi evlenirsin Erkan Petekkaya ile mi evlenirsin sorusuna, "Erkan Petekkaya asla, asla asla, onun karşısında kim olursa ona tamam" ifadelerini kullandı.

"BEĞENMİYORUM"
Güldür Güldür Show programıyla ün kazanan İrem Sak,Erkan Petekkaya sorusuna yönelik cevabında ise şöyle devam etti; "O'nun karşısında kim olursa, onun karşısındakinin önemi yok kim olursa. Beğenmiyorum" sözlerini söyledi.

 

erkan petekkaya irem sak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018 Kurban Bayramı Arefe Günü 20 Ağustos Pazartesi Bankalar Ptt Hastaneler,Vergi Daireleri Eczaneler Açık mı Kapalı Resmi  9 Gün Tatil mi ?
2018 Kurban Bayramı Arefe Günü 20 Ağustos Pazartesi Bankalar Ptt Hastaneler,Vergi Daireleri Eczaneler Açık mı Kapalı Resmi 9 Gün Tatil mi ?
2018 Temmuz Ayı En Düşük ve Yüksek Memur ile Emekli Maaşları Ne Kadar Belli Oldu,İşte Zamlı Aylıklar
2018 Temmuz Ayı En Düşük ve Yüksek Memur ile Emekli Maaşları Ne Kadar Belli Oldu,İşte Zamlı Aylıklar