Survivor 2019 Ne Zaman Başlıyor Ünlüler Gönüllüler Yarışmacıları Kimler Olacak,İlk Bölüm Ne Zaman ?

Survivor 2019 Ne Zaman Başlıyor Ünlüler Gönüllüler Yarışmacıları Kimler Olacak,İlk Bölüm Ne Zaman ?

Tv8 ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışma proğramı survivor da geri sayım başladı 2019 Survivor ne zaman başlıyor Yarışmacıları kim olacak derken Acun Ilıcalı bu yıl Yunanistan ile yapılacağını açıkladı Kimler katılacak sorusuna yeni yarışmacılar olacak açıklamasını yaptı.

KÜLTÜR - SANAT - 2018-12-24 22:55:29 Bu içerik 1541 kez okundu.

TV8'de ekrana gelen 'Gel Konuşalım' programının canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, 'Survivor 2019'un Türkiye ile Yunanistan takımları arasında olacağını ve takımların tamamen yeni yarışmacılardan oluşacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı, 'Survivor 2019' hakkında şu bilgileri verdi:
"Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye-Yunanistan olacak. Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak, ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler, diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

SURVİVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLIYOR 

Yepyeni yarışmacılarla başlayacağız. Yunan sunucuya takımı kurma görevini verdik. Bütün Yunanistan'ı tarıyor şu anda. Şubat 2019'da başlayacağız yayına.

Exathlon şu anda düşünmüyoruz. Survivor'ın şu anda Türkiye'de yeri ayrı. Yunanistan'da da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Survivor 8 ülkede, Exathlon 6 ülkede devam ediyor.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER