Survivor 2018 Damla Hilmi Cem ile Murat Neden Gönüllüler Takımına Gitti, 8 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı ?

Survivor da 2 nisan pazartesi günü yeni bir survivor başlıyor All Star takımın da 11 kişi ile gönüllüler den 10 kişi ile 2 takım haline gelecek.Ada konseyinde yazılan Nevin Yağmur ve Birsen den bir kişi adaya veda edecek sonrasında bambaşka bir survivor yarışması başlayacak Acun 2 takımı 2 ye bölüp yeni bir maceraya sürecek.

Survivor 2018 Damla Hilmi Cem ile Murat Neden Gönüllüler Takımına Gitti, 8 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı ?

Survivor da 2 nisan pazartesi günü yeni bir survivor başlıyor All Star takımın da 11 kişi ile gönüllüler den 10 kişi ile 2 takım haline gelecek.Ada konseyinde yazılan Nevin Yağmur ve Birsen den bir kişi adaya veda edecek sonrasında bambaşka bir survivor yarışması başlayacak Acun 2 takımı 2 ye bölüp yeni bir maceraya sürecek.

Survivor 2018 Damla Hilmi Cem ile Murat Neden Gönüllüler Takımına Gitti, 8 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı ?
08 Nisan 2018 - 17:43

Survivor 2018 All Star gönüllüler de bu hafta kıyasıya mücadelleler devam ediyor. Bu haftaki ilk yatak ödülünü all star takımı kazanarak 4 günlük yatak keyfini kazandı.2.ödül olan mor oda ödülünü de all star takımı kazandı.Ada da çocukları olan Nagihan Birsen Cumali ve Sema ya özel bir imtiyaz sağlandı ve çocukları ile telefon görüşmesi yaptılar.

SURVİVOR 2 NİSAN PAZARTESİ ELENEN İSİM NEVİN YANIT OLDU 

SURVİVOR DA YENİ TAKIMLAR BELLİ OLDU

Acun Alıcalı yeni takımlaları açıkladı All Star takımı 2 ye bölündü 

Hakan Hatipoğlu 

Nagihan Karadere

Murat Ceylan

Hilmicem İntepe

Damla Can

Anıl Tetik 

Cumali Akgül

Funda  

Birsen Yağmur ve Nevin den elenen isimlerden sonra kalan 2 kişi de daha yeni takım da olacak .

Geriye Kalan İsimler de diğer All Star takımında oldu yeni takıma geçenler gözyaşlarına boguldu.

1 NİSAN PAZAR  SURVİVOR ACUN ADA KONSEYİNDE NE AÇIKLADI 

Survivor 2018 Gönüllüler de ilk gitme adayı Nevin Yanıt oldu Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Cumali Birsen adını verdi Performans birincisi Anıl da gitme adayı olarak Yağmur adını verdi.Gönüllülüerde 3 bayan gitme adayı oldu.

Acun Ilıcalı Ada Konseyinde Acun dan kritik haberler verecek Son dakika olarak açıkladığı konuşmasında neler açıklayacak merakla bekleniyor Gönüllüler bireysel dokunulmazlık da performans birincisi Anıl olurken bireysel oyunda en iyi ayakta kalan Cumali Akgül oldu ve Bu hafta ada da kalmayı garantiledi.Anıl ve Cumali ada konseyinde 1 er isim söyleyecekler.

NEVİN YANIT KİMDİR ?

Nevin Yanıt, 16 Şubat 1986 Mersin doğumludur. 2006 Türkiye Üniversitelerarası Atletizm Şampiyonası’nda 100 metre ve 100 metre engellide altın madalya kazandı. Aynı yıl içinde İspanya’da düzenlenen ve ENKA adına yarıştığı Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası’nda 12.98’lik derecesiyle son Avrupa şampiyonu İspanyol Gloria Alozie’yi de geçerek altın madalyanın sahibi oldu; böylece Esen Kızıldağ’a ait 100 metre bayanlar engelli yarışı Türkiye rekorunu kırarak eline geçirdi ve 100 metre engelli mesafesini 13 saniyenin altında koşan ilk Türk atlet oldu. Göteborg’da düzenlenen 2006 Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda yarışan 4×100 metre bayrak takımında yer aldı.

2007 yılında Macaristan’ın Debrecen kentinde yapılan 23 Yaş Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda birinci oldu, gene 2007 yılı içinde yapılan, Tayland’ın Bangkok kentindeki Dünya Üniversite Oyunları’nda ikinci oldu. 2007 Dünya Atletizm Şampiyonası’nda yarı final koştu ve 11. oldu. Aynı yıl 12.76 ile kendisine ait Türkiye rekorunu geliştirdi. Mart 2008’de İspanya’nın Valensiya şehrinde düzenlenen 12. Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’nda 60 metre engellideki 8.09’luk derecesiyle yarı finale yükseldi.

2008 Pekin Olimpiyatları’nda 12.94 koşarak Olimpiyatlar tarihinde bir kısa mesafe dalında yarı finale kalan ilk Türk atlet oldu. Ancak yarı finalde 13.28 saniye koşarak sonuncu oldu ve elendi.

Pescara’da düzenlenen 2009 Akdeniz Oyunları’nda 100 metre engellide 13.08 saniyelik derecesiyle altın madalya kazandı.

SURVİVOR BİRSEN BEKGÖZ KİMDİR ?

1980 yılında Berlin'de dünyaya gelen yarışmacı, 1.73 cm boyunda 60 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan yarışmacı kahverengi göz rengine sahiptir. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden mezun olan yarışmacı kısa mesafe koşucusudur. Daha önce bir çok yarışmada başarılar elde eden yarışmacı Survivor 2018'in en iddialı yarışmacılarından biridir. 2004-2005 yılları 200 metrede, 2006 yılında 400 metre engellide, 2010 ve 2013 yılları arasında 400 metre engellide birincilik elde etmiştir.

Birsen Bekgöz, 2004 yılında 400 metre engellide Cezmi Or kupasında altın madalya kazanan yarışmacı, 2005 Akdeniz Oyunları'nda 4*400 metre bayraklı yarışta bronz madalya kazanmıştır. İslam Oyunları'nda 4*100 metre bayrak yarışında altın, 4*400 metre engelli bayrak yarışında ise gümüş madalya kazanan yarışmacı Survivor 2018 Gönüllüler Takımında yarışacaktır. Oyuncu aslen Ankaralı'dır. Birsen Bekgöz evlidir.

SURVİVOR BATUHAN  BUĞRA ERUYGUN KİMDİR ?

1991 yılında dünyaya gelen Batuhan Buğra Eruygun Türk Atlet'tir. Engelli koşularda yarışmakta, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı Milli Atlet sporcusudur.

2013 yılında 7.98'lik süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibidir. 60 metre engeli 8 saniyenin altında koşan ilk milli atlet olarak rekorlar kitabına ismini yazdıran isimdir.

Yine aynı sene Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından doping kullandığı gerekçesi ile iki sene men edilmiştir.

2015 yılında Testis kanseri teşhisi konulan Milli Atlet uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuş ve spor yaşantısına kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde en son Survivor yarışmasına katılacak isimler arasında gösterilen Batuhan Buğra Eruygun İstanbul doğumludur. Boğa burcudur.

Survivor da  Gönüllüler de Batuhan Survivor dan Ayrıldı Acun adaya veda ettiğini artık yarışmayacağını açıkladı.Acun gönüllüler ile All star arasındaki fark nedeniyle gönüllülerin zayıf kaldığını açıkladı.Gönüllüler takımının All Star takımını yenebileceğini düşünmediğini söyledi All Star gönüllüler konsepti bitti. All Star takımı 6-5 olarak 2 takıma bölünecek 

1 NİSAN PAZAR DOKUNULMAZLIK OYUNU KAZANAN TAKIM 

1 Nisan Pazar 2018 günü oynanan Dokunuzlık oyununu All star ünllüler takımı 10-6 kazanarak gönüllüleri ateşe attı.Gönüllüler den 1 kişi daha hayellerine ve adaya veda edecek. Son oyunda Hakan ile Hilmicem mücadelesini Hilmi Cem kazandı.

 

Bu haftaki  dokunulmazlık oyunu yine nefes kesen bir mücadeleye sahne olacak.Geçen hafta all star takımına yenilen gönüllüler de Ramazan sms oylama sonuçlarında en az oyu  alınca gözyaşları içinde adadan ayrıldı. Dokunulmazlık oyunun da All Star takımı önde başladı 6-2  öne başladıkları müsabaka da Gönüllüler 6-6 ya getirerek beraberliği sağladı.Kaybeden takımdan 1 kişi 2 Nisan Salı adaya veda edecek. All Star Takımı 8-6 lık maçta Merve takımına galibiyet oyununu kazandırdı.

Gönüllüler takımında son günlerde ödül kaybedilmesi sonrasında Funda ile Nagihan arasında sen oynuyon ben oynamıyorum diyaloğu yaşandı Bugün kü dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybederse takımdan 3 kişi daha ada konseyinde adı çıkacak.Performans ve Birseysel oyun dokunulmazlık oyununu kazananlar rahat bir nefes alacak.

CUMALİ AKGÜL KİMDİR ASLEN NERELİ

 Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşında. Evli ve dört çocuk babası olan daha önce de Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır” sloganı ile gündeme oturdu ve yarışmaya katılma hakkı kazandı.

YARIŞMAYA KATILABİLMEK İÇİN 1500 KM YOL YÜRÜDÜ: Survivor katılmak için her yolu deneyen ve Acun Ilıcalı’ya bir türlü ulaşamayan Cumali Akgül’ün, son çare olarak sesini duyurmak ve yarışmaya katılmak amacıyla Iğdır’dan İstanbul'a, yaklaşık bin 500 kilometre yol yürüdü

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Hilmicem İntepe

Merve Aydın

Murat Ceylan

Nagihan Karadere

Nevin Yanıt

Sema Aydemir

Turabi Çamkıran

YORUMLAR

  • 0 Yorum